  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-74-80x12
  • Zoro # G314320310
Nominal Inside Dia.
74 mm
Nominal Outside Dia.
80 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-74-80x12
Nominal Inside Dia.
74 mm
Nominal Outside Dia.
80 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 74mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 80mm.