  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-75-82.1x2
  • Zoro # G514321124
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
82.1 mm
Nominal Width
3.55 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-75-82.1x2
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
82.1 mm
Nominal Width
3.55 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 75mm., Width Diameter: 3.55mm., Outside Diameter: 82.1mm.