  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-75-82x2
  • Zoro # G414262503
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
82 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-75-82x2
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
82 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 75mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 82mm.