  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.3-75-85.6x72
  • Zoro # G614265786
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
85.6 mm
Nominal Width
5.3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.3-75-85.6x72
Nominal Inside Dia.
75 mm
Nominal Outside Dia.
85.6 mm
Nominal Width
5.3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 75mm., Width Diameter: 5.3mm., Outside Diameter: 85.6mm.