  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-76-83x2
  • Zoro # G514267798
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
83 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-76-83x2
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
83 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 76mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 83mm.