  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-76-82x48
  • Zoro # G214322827
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
82 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-76-82x48
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
82 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 76mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 82mm.