  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-76-85x2
  • Zoro # G114266191
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-76-85x2
Nominal Inside Dia.
76 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
4.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 76mm., Width Diameter: 4.5mm., Outside Diameter: 85mm.