  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-77-85x48
  • Zoro # G414290124
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
77 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-77-85x48
Nominal Inside Dia.
77 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 77mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 85mm.