  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-79-83x48
  • Zoro # G314261903
Nominal Inside Dia.
79 mm
Nominal Outside Dia.
83 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-79-83x48
Nominal Inside Dia.
79 mm
Nominal Outside Dia.
83 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 79mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 83mm.