  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-79-85x4
  • Zoro # G814247964
Nominal Inside Dia.
79 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-79-85x4
Nominal Inside Dia.
79 mm
Nominal Outside Dia.
85 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 79mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 85mm.