  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-7-10x2
  • Zoro # G714298059
Nominal Inside Dia.
7 mm
Nominal Outside Dia.
10 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-7-10x2
Nominal Inside Dia.
7 mm
Nominal Outside Dia.
10 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 7mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 10mm.