  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-6-80-92x2
  • Zoro # G614284459
Nominal Inside Dia.
80 mm
Nominal Outside Dia.
92 mm
Nominal Width
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-6-80-92x2
Nominal Inside Dia.
80 mm
Nominal Outside Dia.
92 mm
Nominal Width
6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 80mm., Width Diameter: 6mm., Outside Diameter: 92mm.