  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.1-84.4-90.6x1
  • Zoro # G414322726
/ea
Nominal Inside Dia.
84.4 mm
Nominal Outside Dia.
90.6 mm
Nominal Width
3.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.1-84.4-90.6x1
Nominal Inside Dia.
84.4 mm
Nominal Outside Dia.
90.6 mm
Nominal Width
3.1 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 84.4mm., Width Diameter: 3.1mm., Outside Diameter: 90.6mm.