  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-84.6-96x2
  • Zoro # G314279045
Nominal Inside Dia.
84.6 mm
Nominal Outside Dia.
96 mm
Nominal Width
5.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-84.6-96x2
Nominal Inside Dia.
84.6 mm
Nominal Outside Dia.
96 mm
Nominal Width
5.7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 84.6mm., Width Diameter: 5.7mm., Outside Diameter: 96mm.