  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-86-95x1
  • Zoro # G114271492
/ea
Nominal Inside Dia.
86 mm
Nominal Outside Dia.
95 mm
Nominal Width
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-86-95x1
Nominal Inside Dia.
86 mm
Nominal Outside Dia.
95 mm
Nominal Width
4.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 86mm., Width Diameter: 4.5mm., Outside Diameter: 95mm.