  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-87-97x2
  • Zoro # G414300090
Nominal Inside Dia.
87 mm
Nominal Outside Dia.
97 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-87-97x2
Nominal Inside Dia.
87 mm
Nominal Outside Dia.
97 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 87mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 97mm.