  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-90-94x2
  • Zoro # G114314632
Nominal Inside Dia.
90 mm
Nominal Outside Dia.
94 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-90-94x2
Nominal Inside Dia.
90 mm
Nominal Outside Dia.
94 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 90mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 94mm.