  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-9.3-14.1x1
  • Zoro # G414245230
/ea
Nominal Inside Dia.
9.3 mm
Nominal Outside Dia.
14.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-9.3-14.1x1
Nominal Inside Dia.
9.3 mm
Nominal Outside Dia.
14.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 9.3mm., Width Diameter: 2.4mm., Outside Diameter: 14.1mm.