  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-93-101x4
  • Zoro # G414297857
Nominal Inside Dia.
93 mm
Nominal Outside Dia.
101 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-93-101x4
Nominal Inside Dia.
93 mm
Nominal Outside Dia.
101 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 93mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 101mm.