  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-95-101x48
  • Zoro # G914322165
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
95 mm
Nominal Outside Dia.
101 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-95-101x48
Nominal Inside Dia.
95 mm
Nominal Outside Dia.
101 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 95mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 101mm.