  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-97-107x1
  • Zoro # G414281320
/ea
Nominal Inside Dia.
97 mm
Nominal Outside Dia.
107 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-97-107x1
Nominal Inside Dia.
97 mm
Nominal Outside Dia.
107 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 97mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 107mm.