  • Mfr # AOTC28-64-12-X
  • Zoro # G116291931
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Orange
Material
PVC
Height
28 in
Width
14.33 in
Number of Reflective Stripes
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AOTC28-64-12-X
Country of Origin
China
Dimensions
Height
28 in
Width
14.33 in