  • Mfr # AOTC28-64-HP150-X
  • Zoro # G516291845
Height
28 in
Width
14.33 in
Number of Reflective Stripes
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AOTC28-64-HP150-X
Height
28 in
Width
14.33 in