  • Mfr # TCFF122400HD
  • Zoro # G608389030
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TCFF122400HD
Country of Origin
China
Description
Clamp, F, 2400 PSI, 3-Piece Swivel Pad, Clamping Capacity: 12 305 mm, Clamping Pressure: 2400 psi., Throat Depth: 5.5 140 mm, Rail: 30x14 mm, Steel, Chrome Plated