  • Mfr # TCFF061200SD
  • Zoro # G911384999
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TCFF061200SD
Country of Origin
China
Description
Clamp, F, 1200 PSI, 3-Piece Swivel Pad, Clamping Capacity: 6 152 mm, Clamping Pressure: 1200 psi., Throat Depth: 4.7 120 mm, Rail: 26x12 mm, Steel, Chrome Plated -