  • Mfr # DGR495127
  • Zoro # G4195673
Overall Length
4.88188 in. (124 mm)
Drill Bit Size
0.5 in. (12.7 mm)
Flute Length
3.03149 in. (77 mm)
Shank Diameter
0.55118 in. (14 mm)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DGR495127
Overall Length
4.88188 in. (124 mm)
Drill Bit Size
0.5 in. (12.7 mm)
Flute Length
3.03149 in. (77 mm)
Shank Diameter
0.55118 in. (14 mm)