  • Mfr # K910102344
  • Zoro # G915726153
/ea
Key Features
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2344 in. (5.95376 mm)
Number of Flutes
4
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
K910102344
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2344 in. (5.95376 mm)