  • Mfr # K910103594
  • Zoro # G015726206
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.3594 in. (9.12876 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910103594
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.3594 in. (9.12876 mm)