  • Mfr # K910201770
  • Zoro # G015727890
/ea
Key Features
Drill Bit Size
#16
Flute Length
0.875 in. (22.2249 mm)
Shank Diameter
0.177 in. (4.49579 mm)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910201770
Overall Length
2.75 in. (69.85 mm)
Drill Bit Size
#16
Flute Length
0.875 in. (22.2249 mm)
Shank Diameter
0.177 in. (4.49579 mm)