  • Mfr # K910201960
  • Zoro # G215727751
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.196 in. (4.9784 mm)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910201960
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.196 in. (4.9784 mm)