  • Mfr # K910202010
  • Zoro # G915727785
Overall Length
3 in.
Drill Bit Size
#7
Flute Length
1 in.
Shank Diameter
0.201 in.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910202010
Overall Length
3 in.
Drill Bit Size
#7
Flute Length
1 in.
Shank Diameter
0.201 in.