  • Mfr # K910202055
  • Zoro # G315727699
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2055 in. (5.2197 mm)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910202055
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2055 in. (5.2197 mm)