  • Mfr # K910700395
  • Zoro # G515729509
/ea
Key Features
Overall Length
1.5 in.
Flute Length
0.25 in.
Shank Diameter
0.0395 in.
Number of Flutes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
K910700395
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Overall Length
1.5 in.
Flute Length
0.25 in.
Shank Diameter
0.0395 in.