  • Mfr # K910700938
  • Zoro # G915730099
Overall Length
2 in. (50.8 mm)
Flute Length
0.5 in. (12.7 mm)
Shank Diameter
0.0938 in. (2.38251 mm)
Number of Flutes
4
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910700938
Overall Length
2 in. (50.8 mm)
Flute Length
0.5 in. (12.7 mm)
Shank Diameter
0.0938 in. (2.38251 mm)