  • Mfr # K910701690
  • Zoro # G315729778
Overall Length
2.75 in. (69.85 mm)
Flute Length
0.875 in. (22.2249 mm)
Shank Diameter
0.169 in. (4.2926 mm)
Number of Flutes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910701690
Overall Length
2.75 in. (69.85 mm)
Flute Length
0.875 in. (22.2249 mm)
Shank Diameter
0.169 in. (4.2926 mm)