  • Mfr # K910702070
  • Zoro # G215723623
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.207 in. (5.2578 mm)
Number of Flutes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910702070
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.207 in. (5.2578 mm)