  • Mfr # K910702505
  • Zoro # G715723697
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2505 in. (6.36269 mm)
Number of Flutes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910702505
Overall Length
3 in. (76.1999 mm)
Flute Length
1 in. (25.4 mm)
Shank Diameter
0.2505 in. (6.36269 mm)