  • Mfr # K910702630
  • Zoro # G015724073
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
3.25 in. (82.55 mm)
Flute Length
1.125 in. (28.575 mm)
Shank Diameter
0.263 in. (6.6802 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910702630
Overall Length
3.25 in. (82.55 mm)
Flute Length
1.125 in. (28.575 mm)
Shank Diameter
0.263 in. (6.6802 mm)