  • Mfr # K910703330
  • Zoro # G815726420
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.333 in. (8.4582 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910703330
Overall Length
3.5 in. (88.8999 mm)
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.333 in. (8.4582 mm)