  • Mfr # K910704150
  • Zoro # G915727853
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.415 in. (10.5409 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K910704150
Flute Length
1.25 in. (31.75 mm)
Shank Diameter
0.415 in. (10.5409 mm)