  • Mfr # K910704290
  • Zoro # G515727680
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
4 in.
Flute Length
1.375 in.
Shank Diameter
0.429 in.
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910704290
Overall Length
4 in.
Flute Length
1.375 in.
Shank Diameter
0.429 in.