  • Mfr # K910704730
  • Zoro # G515727703
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
4 in. (101.6 mm)
Flute Length
1.375 in. (34.925 mm)
Shank Diameter
0.473 in. (12.0141 mm)
Number of Flutes
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K910704730
Overall Length
4 in. (101.6 mm)
Flute Length
1.375 in. (34.925 mm)
Shank Diameter
0.473 in. (12.0141 mm)