  • Mfr # 1944F22-PN-LED
  • Zoro # G711799986
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Length
22"
Height
4 in
Lumens
1576
Watts
24
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1944F22-PN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Length
22"
Width
22 in
Height
4 in