  • Mfr # 1018F16-MB-MGLD-LED
  • Zoro # G215558621
Length
16 in
Width
16 in
Height
4 in
Watts
40W
Dimmable
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1018F16-MB-MGLD-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Length
16 in
Width
16 in
Height
4 in
Canopy Dimensions
16" L x 16" W
Details
Watts
40W