  • Mfr # 7504P10-MGLD
  • Zoro # G211799462
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
12 in
Width
10 in
Number of Lights
3
Collection Name
Carnaby
Shade Material
Glass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
7504P10-MGLD
Country of Origin
China
Dimensions
Height
12 in
Width
10 in
Canopy Dimensions
5.375"L x 5.375"W
Chain Length
Rods: 6x12"+1x6"+1x3"
Cord/Wire Length
110"