  • Mfr # 4100-43W-BN-LED
  • Zoro # G912674549
Key Features
Height
4.5 in
Width
43 in
Lamp Type
LED-Integrated
Mounting
Dual Mount
Number of Lights
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
4100-43W-BN-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.5 in
Width
43 in
Backplate Dimensions
6.75" L x 4.5" H
Details
Item
Vanity
Lamp Type
LED-Integrated
Mounting
Dual Mount
Number of Lights
1
Collection Name
Chase
Shade Material
Glass
Color Temp.
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Finish
Brushed Nickel
Lamp Watts
46W