  • Mfr # 490P10-3L-MB
  • Zoro # G211799301
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Wattage
100 W
Finish
Matte Black
Number of Lights
3
Material
Steel
Dimmable
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
490P10-3L-MB
Country of Origin
China
Dimensions
Length
36 in
Width
10 in
Height
9.5 in
Cord/Wire Length
110"
Canopy Dimensions
29.5"L x 4.75"W
Chain Length
Rods: 18x12" + 3x6" + 3x3"
Details
Item
Linear Chandelier
Fixture Wattage
100 W