  • Mfr # 1010-40W-CH-LED
  • Zoro # G711800118
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
40 in
Number of Lights
1
Collection Name
Cooper
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1010-40W-CH-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
40 in