  • Mfr # 2306-4BP-BP15
  • Zoro # G905843129
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
81.25"
Width
15"
Height
14 in
Frame Material
Steel
Frame Finish
Bronze Plate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2306-4BP-BP15
Country of Origin
India
Dimensions
Length
81.25"
Width
15"
Height
14 in
Chain Length
2 x 72"
Canopy Dimensions
12 in x 4-5/8 in
Cord/Wire Length
110 in
Details
Item
Island/Billiard Light
Frame Material
Steel
Frame Finish
Bronze Plate
Number of Lights
4
Light Bulb Wattage
60 W