  • Mfr # 2306-4BRZ-AWL14
  • Zoro # G505843222
Length
81.25"
Width
14"
Height
14.75 in
Frame Finish
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2306-4BRZ-AWL14
Length
81.25"
Width
14"
Height
14.75 in
Chain Length
2 x 72"
Cord/Wire Length
110 in
Canopy Dimensions
12 in x 4-5/8 in
Frame Finish
Bronze
Light Bulb Wattage
60 W